Kredyty

KREDYTY

Do dyspozycji naszych Klientów dedykowani są doświadczeni eksperci finansowi, którzy całkowicie bezpłatnie pomogą wybrać Państwu najlepszą formę sfinansowania zakupu własnej nieruchomości:

Zespół ekspertów z Kwidzyna działa jako ogólnopolski pośrednik finansowy od wielu lat specjalizuje się w dziedzinie kredytów hipotecznych. Pomagamy całkowicie nieodpłatnie, sfinansować zarówno cele mieszkaniowe jak i inne potrzeby konsumpcyjne naszych Klientów. Nasze doświadczenie doceniają deweloperzy i agencje nieruchomości, jesteśmy bardzo efektywni w pozyskiwaniu kredytów i co się z tym wiąże – stajemy się skutecznym pośrednikiem w sprzedaży nieruchomości.

Atuty to:

profesjonalne, bezpłatne spotkania, oferta ponad 10 banków w jednym miejscu, negocjacje indywidualnych warunków , brak jakichkolwiek opłat i prowizji pobieranych od Klienta , dostęp do uproszczonych procedur i specjalnych ofert kredytowych dostępnych tylko w naszych biurach , prowadzenie spraw osób figurujących w BIK, RNK i innych rejestrach dłużników, indywidualna opieka jednego eksperta od chwili pierwszego kontaktu do czasu wypłaty środków przez bank.

Na spotkaniu z ekspertem dowiedzą się Państwo:

– jaką posiadają zdolność kredytową
– na co zwrócić uwagę przy wyborze oferty kredytowej
– ile kosztuje kredyt i jakie produkty dodatkowe wymaga bank
– jaki okres kredytowania da bezpieczeństwo
– na co zwrócić uwagę przy podpisaniu umowy kredytowej z bankiem
– jakie ryzyka mogą wystąpić podczas spłacania kredytu i jak się przed nimi uchronić


Zapraszamy do współpracy

NASZ EKSPERT

Monika Radwańska – specjalistka od trudnych spraw, zawsze podchodzi z pełnym zaangażowaniem do problemów klienta, 100 % efektywności w uruchomieniach produktów hipotecznych. Wieloletnie doświadczenie – 15 lat w bankowości.
Dodaj nieruchomość